Bayan Azdırıcı İlaç

Bayanların cinsel isteklerini artırmak, daha güçlü cinsel deneyimler yaşatabilmek için kullanılmakta olan ürünlere bayan azdırıcı ilaç denilmektedir. Çeşitli markalarda bulunan bu ilaçların bazılarını az da olsa etki gösterirken, bazılarının ise hiç bir etkisi ve gerçekliliği bulunmamaktadır. Bu makalemizde bayan azdırıcı ilaçlar ile ilgili en çok merak edilen konulara açıklık getirmeye çalışacağız.

Bayan Azdırıcı İlaçlar

Bayanları daha kolay yoldan elde etmek veya da bayanlarda oluşan cinsel soğukluklara karşı tercih edilen yöntemlerden bir tanesi de bayan azdırıcı parfümlerden sonra azdırıcı ilaçlardır. Konumuza devam etmeden önce azdırıcı parfüm sayfasından en iyi ve sağlıklı yöntemler hakkında da bilgi alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

bayan azdırıcı ilaç

Azdırıcı ilaçları tek bir kategoride sınırlandırmak mümkün değildir. Bu ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Parfümler,
 • Damlalar,
 • Haplar ve kapsüller,
 • Çikolatalar.

Görüldüğü gibi bir çok kategoride azdırıcı ilaç bulmak mümkündür. İlaç denildiği zaman eczanelerde satılan reçeteli ürünler akla gelse de azdırıcı ürünlerin bu şekilde sınırlandırılması doğru olmayacaktır. Şimdi bu ürünleri daha detaylı olarak inceleyelim.

Azdırıcı Parfümler

Azdırıcı ilaç kategorisinde ilk akla gelen ve kullananların yorumlarına da bakıldığı zaman en iyi sonuç elde edilen ürün çeşidi parfümler olarak bilinmektedir. Feromon etkileri sayesinde karşı cinsler arası iletişimin kolaylaştırılmasını sağlayan bu ürünler, bayanların bilinç altına da etki ederek, cinsel birleşmeye bay ve bayanı hazır hale getirmektedir.

bayan azdırıcı parfüm

Azdırıcı Parfüm İsimleri

Bir çok markada ve farklı isimlerde üretilen azdırıcı parfüm olsa da en iyi etkiyi gösteren ürünün ismi HBT Afrodisiac markalı parfüm olarak bilinmektedir.  Tercih edebileceğiniz diğer azdırıcı parfüm isimlerini söyleyecek olursak da;

 • Gucci Guilty Blac,
 • Aleron,
 • Azzaro,
 • Ferolle,
 • Calvin Clain’dir.

Azdırıcı Parfüm Fiyatları

Bayan azdırıcı ilaç kategorisinde yer alan parfümlerin fiyatları markasına, içerisinde kullanılan malzemelere, ambalaj kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Fakat bu sebeplerden ziyade marka bilinirliği yüksek olan parfümlerin fiyatları çok fazladır. Bu ürünlerin fiyatları 79 TL’den başlayıp, 349 TL’ye kadar artış göstermektedir. Bizim tavsiye ettiğimiz ve sitemizde de satılmakta olan HBT Afrodisiac parfümün fiyatı kargo dahil 89 TL olarak belirlenmiştir.

Azdırıcı Damlalar

Bugüne kadar en çok satış hacmini yakalayan fakat, etkisi görülemediği için kullananların yeniden tercih etmedikleri ilaçların başında bayan azdırıcı damlalar gelmektedir. İçerisinde genellikli L-Arginine bulunan bu damlaların satışının yüksek olmasından dolayı içerisinde etken madde bulunmayan bir çok sahte ürün piyasaya sürülerek kullanıcıları bu ürünlerden soğutmayı kalpazanlar başarmışlardır.

kadın azdırıcı damlalar

Sahte ürünlerin fazla olması, içerisine katılan malzemelerinin ne olduğunun belli olmamasından dolayı, azdırıcı ilaç kategorisinde yer alan damlaların kullanılmasını tavsiye etmemekteyiz.

Azdırıcı Damla İsimleri

En çok satılan bayan azdırıcı damla isimleri şu şekildedir;

 • Golden Lovita,
 • 365 Drops,
 • Womanizer,
 • Musele,
 • Spanish Fly,
 • Blue Drops,
 • 333,
 • Espanyols Volar,
 • Kamagra,
 • Stawberry.

Azdırıcı Damla Fiyatları

Azdırıcı fiyatları 49 TL ile 89 TL arasında değişkenlik göstermektedir. 2010 yılından bu yana fiyat araştırması yaptığımızda ise bu güne kadar ciddi bir fiyat artışının olmadığını da görebilmemiz mümkündür. Bahsetmiş olduğumuz fiyatlara kargo ve kapıda ödeme bedelleri de dahildir.

Azdırıcı Hap ve Kapsüller

Son zamanlarda özellikle sosyal medyada azdırıcı hap kullanan bayanların nasıl azdıklarına dair videolara şahit oluyoruz. Profesyonel stüdyolarda uzman bir ekip ile hazırlanan bu videoların gerçek olmadığını anlamak zor olsa da işin gerçeği bunların hepsi bir senaryodan ibarettir. Marka bilinci oluşturmak ve haplarının gerçekten işe yaradığı düşüncesini aşılamak için kurgulanan bu videolara maalesef bir çok erkek de inanmış durumdadır.

azdırıcı haplar

Bayan azdırıcı hap ve kapsüllerin satış hacimleri oldukça yüksek olsa da işe yarar mı diye soracak olursanız yaramadığını söylemeliyiz. Aynı zamanda bayan azdırıcı ilaçların içerisine “sildenafil” gibi tehlikeli ve kimyasal etken maddelerin de katılabildiğini düşünürsek, kullanım sonucunda tehlikeli sonuçlar ile karşılaşılabileceğini de hatırlatmakta yarar görüyoruz. Özellikle hamile ve emziren bayanlar bu tarz ilaçları kesinlikle kullanmamalıdır.

Azdırıcı Hap İsimleri

Piyasada adını en çok duyduğumuz bayan azdırıcı hap ismi Estrogenolit’tir. Konumuzun başında da bahsetmiş olduğumuz uzman ekip tarafından hazırlanan “kadın nasıl azdırılır” isimli videolar da bu firma tarafından hazırlanmıştır. Diğer azdırıcı hap isimleri ise şu şekildedir ;

 • Vittesse,
 • France T253,
 • Nverhong,
 • Fantomax,
 • Formula 21,
 • Dxatrim Max,
 • Fx 48 Woman,
 • Kamagra.

Azdırıcı İlaç Fiyatları

Bahsetmiş olduğumuz azdırıcı ilaç fiyatları markasına, içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. 29 TL’den başlayan bayan azdırıcı ilaç fiyatı 189 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Fakat bu ilaçları çok da tavsiye etmediğimizden dolayı daha fazla bilgi vermeyi uygun görmüyoruz.

Bayan Azdırıcı Çikolatalar

Bazı üreticiler çikolataların içerisine bazı doping maddeleri koyarak bunları bayan azdırıcı ilaç olarak satmaya da başlamıştır. Aslında bu çikolataların hap veya kapsülden herhangi bir farkı bulunmamaktadır. Etken maddeyi hapa koyarsan azdırıcı hap, çikolataya koyarsan azdırıcı çikolata, içeceğebayan çikolata koyarsan da bayan azdırıcı içecek olmaktadır.

Hap, damla, çikolata gibi ürünlerin bayan azdırıcı ilaç olarak üretilmesinin önünde yasal sorunlar olduğundan dolayı, üreticiler merdiven altında bunların üretimini gerçekleştirmektedir. Bu esnada da bazı zararlı etken maddeleri ürünlerinin içerisine katarak halkın sağlığı ile oynamaktadırlar. Bundan dolayı yenilen veya içilen hiç bir bayan azdırıcı ilaçları firma olarak kesinlikle tercih etmemenizi önemle rica ediyoruz.

Azdırıcı Çikolata İsimleri

E-ticaret sitelerinde, petrol istasyonlarında ve bazı marketlerde karşımıza çıkan azdırıcı çikolata isimleri şu şekildedir;

 • 7/24 Love,
 • Festal,
 • Hilti,
 • Q7,
 • 48 Hours Plus,
 • Puma,
 • Hercules,
 • High Power,
 • Target Power.

Azdırıcı Çikolata Fiyatları

Petrol istasyonu, market gibi yerlerde de satıldığından dolayı azdırıcı çikolata fiyatları, diğer azdırıcı ilaç fiyatlarına göre daha uygundur. 10 TL ile 50 TL arasında fiyatlar ile satılan bu ürünlere daha uygun fiyatlara da rastlamanız mümkündür.

Bayan Azdırıcı İlaçlar Gerçek mi ?

bayan azdırıcılar gerçek mi

Bayan azdırıcı ilaçların gerçek olup olmadığı, insanların en çok merak ettikleri konuların başında yer almaktadır. Bu soruya gerçektir veya değildir diye net bir cevap vermek yanlış olacaktır. Çünkü HBT Afrodisiac parfüm gibi ürünler gerçekten etkili sonuçlar gösterirken, bir çok damla, hap, çikolata, içecek hiç bir etki göstermemektedir. Bu ürünleri kullandıktan sonra garantili bir şekilde sonuç almak istiyorsanız güvenilir markaların, güvenilir ürünlerini kullanmanızda fayda görmekteyiz.

Bayan azdırıcı ilaçlar işe yarıyor mu, gerçekten etki eder mi gibi soruların cevaplarını öğrenmek için kullandığınız herhangi bir ürün varsa yorumunuzu mutlaka sayfamızın altından bize iletiniz ki, diğer müşterilerimiz de sonuçları hakkında bilgi sahibi olabilsinler.

Bayan Azdırıcı İlaç Yorumları

Herhangi bir ürün kullandıktan sonra yapılan bazı bayan azdırıcı ilaç yorumlarını sizlerle paylaşalım. Öncelikle parfüm kullananların yorumları sayfasından HBT Afrodisiac kokuyu kullananların yorumları mevcuttur.

bayan azdırıcı ilaç kullananların yorumları

azdırıcı ilaç kullananlar

Kadınların bulunduğu sosyal paylaşım ve forum sitelerinde, azdırıcı ilaç kullananların yorumları bu şekildedir. Google’a “azdırıcı ilaç yorum” şeklinde yazıp aratarak binlerce kullanıcı yorumlarına ulaşmanız mümkündür.

Azdırıcı İlaçlar Eczanelerde Bulunur mu ?

Eczanelerde azdırıcı ilaçlar bulunmaz. Sadece jel ve krem tarzı ürünlere ulaşmanız mümkündür. Fakat son zamanlarda bazı bitkisel ürünlerin plasebo etkisi ile kadınları azdırdığı kanıtlandığından dolayı bu ilaçları bulmanız mümkündür. Fakat bütün eczanelerden ziyade, bitkisel ürün ve kozmetik ürünler satan eczanelerde bu tarz ürünlere ulaşmanız daha mümkündür. Özellikle büyük şehir merkezlerinde bulunan eczanelerde azdırıcı ilaçlara ulaşabilirsiniz. Küçük şehir ve ilçelerde ise sipariş üzerine özel olarak getirilmektedir.

Bayan Azdırıcı İlaçlar Nasıl Kullanılır ?

Sitemizde bahsetmiş olduğumuz bayan azdırıcı ilaçların her birinin kullanımları hakkında kısa kısa bilgi vermeye çalışalım.

Parfümler, gündelik hayattaki gibi kullanılabilmektedir. Özellikle boyun bölgemizdeki atar damarların üzerine sıktığımızda, atar damarlar sürekli olarak hareket ettiğinden dolayı parfümün kokusu aralıksız yayılmaya devam edecektir. Sabah evden çıkmadan veya bayana yanaşmadan yarım saat önce kullanmanız yeterli olmaktadır.

bayan azdırıcı ilaç kullanımı

Damlaların kullanımı ise şu şekildedir; herhangi bir içeceğin içerisine 7 damla damlatılarak tüketilebilir. Eğer bayanın kendisi bu ilacı kullanmak istiyorsa da direkt olarak dil altına 7 damla damlatıp kullanması uygundur. Firmaların tavsiyesi süt ve süt ürünlerinde damlanın kullanılmamasından yönedir. En iyi etki ise Türk kahvesinde görüldüğü yönündedir.

Azdırıcı hapların kullanımı ise yiyeceklerin, içeceklerin içerisine katılabileceği gibi, normal bir hap şeklinde ilişkiden yarım önce bol su ile tüketilmesi yönündedir. Damlalar içeceklerin tatlarını değiştirmiyorken, haplar ise yiyecek ve içeceklerin tatlarını değiştirebilir.  Bundan dolayı bayanların haberi olmadan azdırıcı ilaç kullanmak çok da mantıklı bir hareket olmayacaktır.

Azdırıcı çikolata ise normal bir şekilde tüketilebilir.

Azdırıcı ilaçlar nasıl kullanılır diye merak edenlerin meraklarını da giderdiğimizi düşünüyoruz. Bahsetmiş olduğumuz kullanım şekilleri ürünlerin genel kategorilerine göre derlenmiştir. Yine de kullanmak istediğiniz bayan azdırıcı ilaç için ürün ile birlikte size gelen kullanım talimatlarını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

Bayan Azdırıcı İlaç Videoları

Aşağıdaki video içerisinde azdırıcı parfüm kullanan bir erkeğin bayanı nasıl baştan çıkarttığını izleyebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi azdırıcı ilacın etkisine kapılan kadın nasıl azıp erkeğe yanaşıyor. Sizin de bu video içerisindeki gibi bir sonuç elde etme fikriniz varsa vakit kaybetmeden HBT Afrodisiac parfümü kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

2 yorum

 1. Ilaçların kullanımından her zaman korkmuşum dur özellikle kadını azdırmak için kullanacağım bir ilacın ne şekilde sonuçlar verebileceğini düşünemiyorum bile. Bana bayanlara azdırmak için en mantıklı gelen parfümler. Sitenizdeki ürünü en kısa sürede deneyip sonuçlarını burada yazacağım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*