Bayan Azdırıcı Ürünlerin Eczane Fiyatları

Bayan azdırıcı ürünler her yerde olduğu gibi eczanelerde de satılmaktadır. Eczaneler sattıkları bayan azdırıcıların etkilerinden ziyade ürünlerin yasal prosedürleri ile ilgilenmektedirler. Bundan dolayı en etkili bayan azdırıcı ürünler eczanelerde satılamamaktadır. Zaten satılması da uygun olmaz. Azdırıcılar isteksiz bayanlardan daha çok erkekler tarafından bayanların haberi olmadan kullanmak için tercih edilmektedir.

Bayanları baştan çıkartmak için kullanılan en etkili ürün olan HBT Afrodisiac bayan azdırıcı parfümler eczane konseptine uygun olmadığından dolayı eczanelerde satışı gerçekleştirilememektedir. Bundan dolayı 89 TL raf  fiyatı olan azdırıcı parfümü sitemizden veya 0531 779 72 04 numaralı hattımızdan sipariş verebilirsiniz.

bayan azdırıcı ürünlerin eczane fiyatları

Bayan Azdırıcı Damla Eczane Fiyatı

Bayan azdırıcı damlaların eczanelerde satılanlarının fiyatlarına baktığımız zaman online mağazalardan çok daha pahalı olduğunu görebiliyoruz. Örneğin Golden Lovita isimli damla online mağazalarda 49-59 TL aralığında satıl maktayken, Golden Lovita bayan azdırıcı damla eczane fiyatı 89-99 TL aralığındadır.

Bir başka ürün olan Spanish Fly bayan azdırıcı damla eczane fiyatı 119 TL civarındayken online mağaza, sex shop ve aktarlardaki fiyatı ise 89 TL civarındadır. Yaptığımız fiyat araştırmasından çıkardığımız sonuç, eczanelerde satılan azdırıcı damla fiyatlarından daha uygun fiyata aynı üründen temin etmek mümkündür. Ayrıca küçük il ve ilçelerde esnaflar genellikle birbirlerini tanıdığından dolayı bu tarz ürünleri eczaneye gidip almak pek uygun olmayabiliyor. Bundan dolayı bu tarz ihtiyacı olan erkek veya bayanlar fiyatına bakmaksızın azdırıcı damla siparişlerini online mağazalardan gerçekleştiriyorlar.

bayan azdırıcı damla eczane fiyatları

Eczanelerde satılmakta olan ve 119 TL’den alıcısı olan azdırıcı damlaları bizim ile telefondan iletişime geçerek 59 TL’ye  hemen temin edebilir, ürünü alırken kargocuya ödemesini yapabilirsiniz.

Bayan Azdırıcı Hap Eczane Fiyatları 

Azdırıcı haplar, parfümler ve damlalar kadar çok tercih edilmese de yine de kozmetik ürünleri ağırlıklı olan bazı eczanelerde satılmaktadır. En çok tercih edilen bayan azdırıcı hap markası olan Estragenolit ürününün eczane satış fiyatı 219 TL’dir. İnternet üzerinden bu ürünün orijinaline rastlamak çok zor. Yurt dışında satışı gerçekleştirilen Estragenolit bayan azdırıcı hap Türkiye’de sadece ecza depolarında bulunduğundan dolayı online mağazaların satışına olanak verilmemektedir. Yani anlayacağınız İnternet üzerinden kesinlikle bayan azdırıcı hap almayı denemeyin sahte ürünler ile yanılmış olabilirsiniz. Bunun yerine zaten daha etkili olan koku ve damlaları tercih edebilirsiniz.

Bayan Azdırıcı Orgazm Jel Eczane Fiyatları

Bayanların en çok tercih ettikleri azdırıcı ürünlerden bir tanesi de orgazm jelleridir. Bayan azdırıcı orgazm jel eczane satış fiyatları 90-120 TL aralığında değişkenlik gösterebilmektedir. Eczane konseptine en uygun ürün olan orgazm kremlerinde bir çok marka bulunmaktadır. Yeni marka olan ve bilinmeyen ürünleri daha uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Azdırıcı orgazm jellerini sanal mağazalardan da daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Örneğin firmamızdan telefon ile sipariş vererek azdırıcı kremlere 59 TL’den sahip olabilirsiniz.

Bu makalemizde bayan azdırıcı ürünlerin eczane fiyatları hakkında detaylı olarak bilgi vermeye çalıştık. Bayanları azdırmak konusu ile ilgili bir araştırma içerisinde olduğunuzu düşünerek, kadın nasıl azdırılır diye hazırlamış olduğumuz yazımızı da okumanızı tavsiye ediyoruz.

Ayrıca en etkili azdırıcı ürün HBT Afrodisiac, kadınları baştan çıkartan parfüm fiyatı 89 TL olup, adresinize veya kargo şubesine gönderilmektedir. Kadınları baştan çıkartan parfüm dışarıdan anlaşılmayacak şekilde size teslim edilecek olup, kargocular bile ne verdiklerinden habersiz olacaklardır.

Eczanelerde satılmakta olan bayan azdırıcı ürünlerden dilediğinizi 0531 779 72 04 numaralı hattımızdan sipariş verebilirsiniz. Ürünleriniz ücretsiz kargo ile aynı gün içerisinde kargoya verilecektir.

1 yorum

  1. Ben aynı ürünü internetten sipariş verdim 59 tl ye. Arkadaşımın eczanesinde 119 tl ye sattığını söyledi. Ürün aynı ürün sadece 1-2 gün kargo bekliyorsunuz. Bence 60 tl için değer yani. Nerdeyse bir damla fiyatına. 2 gün bekleyip 2 kutu almanız daha mantıklı. Boş yere neden fazla para ödeyesiniz ki.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*