Bayan azdırıcılar işe yarıyor mu ?

Bayanları etkilemek ve onları azdırmak şüphe götürmez ki her erkeğin arzusudur. Herhangi bir takviye ürün kullanmadan bayanları azdırmak sadece cinsel ilişkilerde uzun süren ön sevişmelerde gerçekleştirilebilir. Oysa ki iş o duruma gelene kadar ki olan kısım çok önemlidir. Bundan dolayı çeşitli takviye azdırıcı ürünlere ihtiyaç duyarız. Peki bayan azdırıcılar işe yarıyor mu diye merak eden erkeklere verilecek olan cevap nedir ? Bu yazımızın içerisinde bayan azdırıcı ürünlerin gerçekten işe yarayıp yaramadığı hakkında, hangilerinin de etkili olup olmadığı hakkında detaylar vermeye çalışacağız.

Bayan azdırıcı ürünlerin çalışma mantığı bayanlarda bulunan cinsel istek hormonlarının salgısını artırarak, bayanları cinsel birleşmeye yöneltmektir. Bu sonucu çıkartan etken madde ise “L-Arginin” olarak bilinmektedir. Bu ham maddenin fiyatının yüksek olması ve bulunabilirliğinin düşük olması sebebi ile özellikle bayan azdırıcı damla olarak satılan ürünlerde kullanılamıyor. Kullanılmayınca da katılan diğer içerikler de ürünlerin işe yaramamasına sebep olmaktadır. Yani piyasada satılmakta olan bayan azdırıcı damlaların bir çoğu maalesef işe yaramayan boş ürünlerdir.

bayan azdırıcılar işe yarar mı

Bayan azdırıcı haplarda ise durum pek farklı değildir. Bayan azdırıcı hapların zaten ülkemizde yasal olarak satışları kısıtlanmış olup, satılması mümkün değildir. Yurt dışında işe yarayan bayan azdırıcı hap olsa bile, ülkemizde satılan hapların hepsi sahtedir. Kutuları satıcılar tarafından yapılarak, bayanları gerçekten azdırdığı iddiası ile satılan bu hapların içeriğinde ne olduğunu kimse bilmediğinden kullanılması uzmanlar tarafından şiddetle önerilmemektedir. Azdırmak istediğiniz bayanda bu hapları kullandığınız zaman kalıtsal olarak rahatsızlıklar meydana gelebileceğinden dolayı biz de kullanılmamasını tavsiye ediyoruz.

Peki hem hapların hem de damlaların bayanları azdırmak için etkisi yok ise, hem bayanları azdırıp, hem de zararsız olan neyi tavsiye edeceksiniz derseniz de sizlere bayan azdırıcı parfüm tavsiye edebiliriz.

HBT Afrodisiac isminde üretimde olan kadınları etkileyen parfüm,  hormonlardan ziyade beyine müdahale ederek, bayanları cinsel ilişkiye yöneltmektedir. Bilinç altı oyunu olarak da adlandırılan bu yöntemde etken madde “afrodizyak” ve “feromon” içerikleridir.  Bir dönem bütün televizyonlarda yer alan feromon parfümler bayanların cinsel isteklerini uyandırıyor başlıklı haberler  bütün ülkelerde hızlı bir şekilde yasaklanmıştır. Yasaklanma sebebi olarak da azdırıcı parfümler aracılığı ile erkekler sadece eşlerini değil, dışarıdan herhangi bir kadını da azdırma ihtimali olması olarak gösterilmiştir.

Bayan azdırıcılar işe yarıyor mu diye düşünmeyin !

Yazımızın üst bölümünde de belirtmiş olduğumuz gibi, bayan azdırıcılar işe yarıyor mu diye düşünmenize gerek yoktur. Boş ürünlerden uzak durup, orijinal ve içerisinde gerçekten etken maddesi barındıran bayan azdırıcılar işe yarar. Onun haricindekiler işe işe yaramaz. Bizim tavsiye ettiğimiz afrodizyak bayan azdırıcı parfüm ürününü kullanarak dilediğiniz bayanı en kolay şekilde azdırabilir, mutlu cinsel birliktelikler yaşayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*