Bayanlar Nasıl Azdırılır ?

Bayanlar cinsel anlamda erkekler kadar rahat değillerdir. Her ne kadar cinsel birleşmede ateşli gibi görünseler de cinsellik başlayana kadar herhangi bir istekleri erkeklerinki gibi kendiliğinden oluşmayabiliyor. Bundan dolayı bayanlar nasıl azdırılır sorusuna en iyi şekilde yanıt vermek için bu makaleyi derlemeye karar verdik. Makalemizin içerisinde kadınlar nasıl azdırılır diye merak edenler için en iyi bayan azdırma tekniklerinden bahsedeceğiz.

Bayanlar vereceğimiz teknikleri uygulayarak kendi kendilerini azdırabilecekleri gibi, bayanın haberi olmadan partnerleri de bu taktikleri uygulayarak karşı cinsi en iyi şekilde azdırabilirler. Evet, vakit kaybetmeden bayanlar nasıl azdırılır konumuza devam edelim.

Bayanlar Nasıl Azdırılır, En İyi Kadın Azdırma Teknikleri 

Bayanları azdırmak için bir çok azdırma teknikleri bulunmaktadır. Biz bu makalemizde en iyi kadın azdırma tekniklerinden bahsederek, garantili birşekilde sonuç alabileceğiniz yöntemleri sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Azdırma tekniklerinin detaylarına inmeden önce madde madde olarak sıralayacak olursak şu şekildedir;bayanlar nasıl azdırılır

 • Kadınları baştan çıkartan parfümler,
 • Kadınları azdıran damlalar,
 • Erotik haz noktaları ile temas,
 • Kadın azdırıcı haplar,
 • Ses ve konu.

Diğer İnternet sitelerinde yazıldığı gibi şöyle yapın, böyle yapın kadınlar garanti olarak azar demeye hiç de gerek duymuyoruz. Çünkü onlar sitelere okur çekmek derdinde olan firmalar olduğundan çok da etkili yöntemler değillerdir. Biz garantiyi seviyoruz ve garanti olarak sonuç alınabilecek kadınları azdırma tekniklerinden bahsediyoruz.

Kadınları Baştan Çıkartan Parfümler

Bayanlar nasıl azdırılır sorusuna verebileceğimiz en iyi cevap kadınları baştan çıkartan parfümler şeklindedir. Diğer ismi bayan azdırıcı parfüm olarak bilinen bu ürünler bayanların bilinç altına etki ederek onları haberleri olmadan azdırmaya yardımcı olmaktadır. Yüz yıllardır kullanılan bu teknik sayesinde kapalı bir bir ortamda baş başa kalabildiğiniz hemen hemen bütün bayanları azdırmanın mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Kadınları baştan çıkartan parfümler nelerdir diye soracak olursanız da HBT Afrodisiac kadın azdırıcı parfümü size tavsiye edebiliriz. Kadınları baştan çıkartan parfümler sayfamızdan bu kokular hakkında daha da detaylı olarak bilgiyi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Gündelik hayatınızda da kullanabileceğiniz baştan çıkartıcı kokular, topluluklarda ilgi odağının sizin üzerinizde toplanmasında en büyük yardımcınız olacaktır. Lavanta, şeker gibi keskin ve hoş kokuların birleştirilmesi ile elde edilen bayanları baştan çıkartan parfümler, bayanları azdırmak için tercih edebileceğiniz ilk yöntem olmalıdır.

Kadınları Azdıran Damlalar

Özellikle Türkiye’de en çok tercih edilen kadınları azdırmak tekniklerinden bir tanesi de bayan azdırıcı damla kullanılmasıdır. Azdırıcı damlalar kadınlara içirildiği zaman bayandan salgılanan cinsel istek hormonlarının salgısını artırarak kadınları cinsel birleşmeye zorlamaktadır. Parfümler kadar etkili olmasa da bu tekniğin ekmeğini yiyen bildiğimiz bir çok arkadaşımız bulunmaktadır. Bayan azdırıcı damla kullanılarak kadınları azdırmak genellikle eve yalnız getirilen bayanlarda uygulanabilen bir yöntemdir. Fakat bu damlalardan göreceğiniz etkiyi eski Türk filmlerinde izlediğiniz sahnelerdeki gibi hayal etmeyin hayalleriniz suya düşebilir.

Erotik Haz Noktaları ile Temas

Bayanların zevk aldıkları ve azdıkları bazı özel bölgeleri vardır. Fakat bu bölgelere temas edecek kadar yakınlaşmanız olduysa siz zaten bu işte baya bi yol kat etmişiniz demektir. Yani mutlu sona çok az bir zamanınızın kaldığını size müjdeleyebiliriz. Şimdi ise kadınların en çok zevk aldıkları ve en kolay azdıkları özel noktaları sizler için listeleyelim ;

 • Saçlar. Kadınların saçlarının sevgi ile okşanması kadınların azması için  ilk basamaktır.
 • Boyun. Kadınların boyun bölgesi çok hassastır ve beyne en yakın nokta olduğundan dolayı hafif öpülmesi kadınların azması için yeterli olacaktır.
 • Dudaklar. Bayanların dudakları hem öpüşmek, hemde okşamak için çok doğru bir yerdir.
 • Meme uçları. Kadınları azdırmanın en iyi tekniği meme uçlarının yavaş hareketler ile okşanması ve emilmesidir. Bir meme ucu yavaş yavaş okşanırken, diğer meme ucu ise dil değdirilerek hafifçe emilirse garantili kadın azdırma yöntemi işlemini uyguladığını belirtmek isteriz.
 • U noktası, diğer adı da G noktası. Kadınların genital bölgesinde bulunan bu haz alma noktasını tespit edip, o bölgeye yoğunlaşırsanız bayanlar kendilerine engel olamayacaklar ve sizi baştan çıkartacak hareketler sergileyeceklerdir.
 • Kalçalar. Cinsel birliktelik öncesi olan sevişmede bayanların kalçalarına yapılacak olan özel masajlar ile onları azdırabilirsiniz.

Kadın Azdırıcı Haplar

Türkiye’de bu alandaki hapların satışı her ne kadar yasak olsa da kadın azdırıcı haplar, bayanları azdırmak için tercih edilebilecek başarılı yöntemlerden bir tanesidir. Kadınların kan dolaşımını artıran bu azdırıcı haplar, göğüs uçlarına ve uyarılma bölgesinde oluşturucu sıcaklığın sonucunda bayanları azdırır. Fakat alkol ile kullanılması sakıncalı olan bayan azdırıcı hapların, tüketilmesi tehlikeli olabilmektedir. Kalp, şeker ve tansiyon gibi rahatsızlığı olan bayanlarda kullanıldığı zaman ise kalp krizine kadar yol açabilen azdırıcı haplar bundan dolayı çok da tercih edilmemektedir. Firma olarak biz de kesinlikle kullanılmamasını tavsiye ediyoruz.

bayan azdırma yöntemleri

Ses ve Konu

Başlığın biraz farklı olduğunun farkındayım ama ses tonu ve cinsellik üzerine konular bayanları azdırmak için kullanılan bir yöntemdir. Örneğin uçak pilotlarının uçak kalkmadan önceki konuşma stilinden etkilenmeyen bir bayan tanıdığınız var mı ? O zaman ses tonunuzu iyi bir şekilde kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Özellikle telefon ile konuşurken bayanları azdırmak için kullanabileceğiniz ses tonunuzun kıymetini bilmenizi ümit ediyoruz. Ses tonumuz elimizde var olan en büyük parasız sermayemizdir. Yine telefonda daha rahat açabileceğimiz cinsellik konuları bayanları azdırmak için kullanılabilir.

6 yorum

 1. Bu yazının uzman kişiler tarafından hazırlandığı çok aşikar. Aklıma takılan bir çok konunun cevabını yazının içerisinde buldum. Sizlere çok teşekkür ediyorum.

 2. Kadınların cinsel isteklerini en üst düzeye çıkartmak için o kadar ürün kullandım etki göremedim. Bu yazınız bana inandırıcı ve mantıklı geldi. bahsetmiş olduğunuz parfümü en kısa sürede denemek için sipariş verdim bakalım sonuç nasıl olacak.

 3. Ben bayanları azdırmak için genellikle parfümleri kullanıyorum. Parfümün etkisini bayanların konuşmalarından ve bana yanaşmalarından çok iyi bir şekilde anlayabiliyorum. Bazılarının ise yanaklarında pembeleşme olabiliyor. Fakat bütün bayanlarda aynı etkiyi gördüğümü söylersem yalan olsa da bir çok kadında sonuç alabiliyorum.

 4. Bayan azdırıcı damla çok etkili oldu beyler. Kızı eve bana konu anlat diye çağırdım ve çayını içine 7 damla damlattım. Kız yarım saat içinde böyle bir kızarmaya terlemeye başladı bende o sırada yanaştım ve işimi gördüm. Yapandan allah razı olsun. çok işe yarıyor. Şimdi sıra yengemde 🙂

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*