Kadın Azdırıcı Parfüm

Kadın azdırıcı parfüm, cinsel  yaşantısında olumsuzluklar yaşayan bayanlara özel olarak uyarıcı cinsel fonksiyon düzenleyici etkiye sahip bitki ve minerallerden üretilmiş  bir afrodizyak  özelliği taşıyan sağlık ürünü ve cinsel isteksizlik sorunu yaşayan , hayatında cinselliği 2. plana atmış bayanlar için mükemmel bir çözümdür.

Hem kadınlar hem de erkeklerde testosteron hormonu libido, cinsel istek ve enerji  açısından önemli olduğundan cinsel istek azalmasının tedavisinde genelde bitkisel ürünler kullanılması tercih edilir.Yine menopoz sonrası dönemlerde kullanılabilen bir takım hormon tedavileri ile antidepresanlar cinsel istek problemlerinde tedavi olanağı sunabilmektedir. Feromonların ve afrodizyakların cinsel istek bozukluklarının tedavisindeki yeri de giderek önemli. Bundan dolayı kadın azdırıcı parfüm satışları da giderek artmaktadır.

kadın azdırıcı parfüm

Partnerinizle sorunlar yaşadığınız zamanlar  cinsel isteğinizin en düşük olduğu zamanlardır. Kadınların cinsellikten haz almaları, partnerlerine karşı hissettikleri duygularla doğru orantılıdır. Bu nedenle ilişkinizle ilgili sorunlara çözüm getirmek ve duygusal bağınızı güçlendirmek, cinsel yaşamınıza da pozitif olarak katkı sağlayacaktır. Hiç yaşanmamış gibi davranmak zamanla daha da kötü sonuçlara yol açmaktadır. İlişkinizdeki gerilimi yumuşatmak için partnerinizle konuşarak doğal yöntemler uygulayarak  ilişkinizi kurtarmaya çalışabilirsiniz. Seks konusunda konuşmak her ne kadar çiftler için çoğu zaman  kolay olmasa da bu problemleri görmezden gelmemeliyiz.

Cinsel İsteksizlik Neden Olur?

2017 yılında yapılan araştırma sonuçlarına göre seks; stres, yorgunluk ve baş ağrısıyla savaşır ve bu sayede bünyeyi de rahatlatır.

Bazı kadınların ergenlikten itibaren cinselliğe ilgileri yoktur  fakat partnerinin yaklaşımına fiziksel olarak bile olsa yanıt verir, uyarılır ve orgazm olurlar.

Kadınlarda aşk cinsel isteği artıran bir etkendir.

Cinsel isteksizlik kadının kısır olması demek değildir. Çünkü kadınlar hiç cinsel birleşme yapmadan da gebe kalabilirler.

Genel olarak bütün kadınlar yeterli bedensel ve ruhsal uyarmalar ile hazırlandıkları takdirde cinsel birleşmeden zevk alabilirler.

Kadınların büyük çoğunluğu cinsel isteksizliklerinin gerçek nedenini partnerinin beceriksizliğinde ararlar. Oysa, çoğu kez durumdan erkek kadar, kadında  sorumludur.

Cinsel isteksizlik genellikle çiftler arasındaki psikolojik sorunları yansıtır.

Cinsel isteğin az olması kadınlar da cinsellikle ilgili en bilinen şikayetler dendir. Kadınların yaklaşık %40’ı hayatlarında ergenlik döneminde cinsel ilgi ya da istek azalmasından meydana gelmektedir. Genelde 14-24 yaş arasındaki kızların cinsel istek azlığından etkilenmektedir. Erkeklere göre kadınlar da cinsel isteksizlik daha sık görülür. Genel sebebi ise psikolojiktir.  Cinsel isteksizlik özellikle süreklik gösteriyorsa sorun olarak düşünmek gerekir. Cinsellik,  yemek, içmek, uyumak gibi asli ihtiyaçlarımız dandır ve son derede doğal bir dürtüdür. Uykusuzluk veya iştahsızlık gibi sorunlar yaşadığımızda bu sorunların nasıl tedavi durumu oluyorsa, kadındaki cinsel istek kaybı veya  azalması varsa, buna da bir sorun olarak bakmak gerekir.

cinsel isteksizlik

Günümüzde cinsel ilişkilerde  problem yaşayanlar, gün içinde yaşadıkları sıkıntıların, stres ve yoğun iş temposu yüzünden yorgun düşenler  cinsel konulara yeterince vakit ve güç ayıramadıkları için   istek hormonlarını günden güne zayıflatıyorlar. Mesela  yeni evlenen çiftler ya da yetişkin bireyler için önemli hususlar olarak bilinmektedir. Hem kadın bireyler hem de erkekler bu tür cinsel konularda yeterince tatmin olmak ve eşleri ile cinsel bir uyumluluk içinde olmak isteyebilmektedirler.

Birlikte geçen uzun süreler boyunca erkeklerin yaşadığı erken boşalma veya bayanlarda orgazm olamama sorunu  eşler arasında isteksizliğe neden olabiliyor. Bazende erkekler çok isteyip de elde etmeye çalıştıkları bayanları azdırıcı damla ile elde edip ilişkiye girmek istemektedirler.

Kadın azdırıcı parfüm özellikleri cinsel isteği olmayan veya aklından seks ile ilgili bir şey düşünmeyen bayanlara  vermiş olduğu cinsel istek arttırıcı etkisi ile adeta bayanları kudurtarak yerinde duramayacak hale getirmektedir ancak, Türkiye’de yaşadığımızı ve   bayanlarımızın örf ve adet konusuna çok düşkün olduğunu unutmamanızı bir kez daha hatırlatırım. Hiçbir zaman bir bayan damlanın etkisini gördükten sonra kültür ve örfümüz gereği üzerinize atlamaz ama hormonlarının zirve yaptığını, beynin o anda sadece cinsellik düşündüğünü ve  patlamaya hazır bir bomba haline geldiğini söyleyebilirim. Sizin yapmanız gereken tek şey sadece fitili ateşleyip dinamiti patlatmak olacaktır.

Duygusal anlamda çok narin olan bayanlar hiçbir zaman  sertliğe ve kabalığa asla gelemezler. Kadınları azdırmak için artık sadece baş başa bir ortama çağırmanız yeterli olacaktır. Bayan geldikten sonra ilk önce bayanı karşılarken güzel sözlerle onlara iltifat edin, bu onların size karşı davranışı değiştirecek ve ilk dakikadan yelkenleri suya indirmenize yarayacaktır. Bayan geldikten sonra onunla uzun uzun sohbet edin ve bayanı rahatlatacak konuma getirin. Bayan sizin yanınızda kendisini rahat hissetmeye başladıysa eğer  ilk golü atmış bulunuyorsunuz. Bayana tedirgin ve şüpheci tavırlarla yaklaşmayın, gayet rahat davranın ve umursamaz olun . Sizden aldığı bu rahatlık hissiyle size daha fazla yakınlaşacaktır. Bu aşamaya kadar geldikten sonra bayana içecek bir şeyler ikram edin ve o sırada kadın azdırıcı parfümü üzerinize ve bulunduğumuz odaya sıkın. Kadın o parfümdeki afrodizyak etkisini hissettiği zaman bayanın istek hormonları hareket haline geçecektir. Yapılan uyarılara direk beyine ve hormonlara salgıladığı uyarılarla bayan resmen kendinden geçecek ve sizden gelecek bir atağı bekleyecektir. Unutmayın tekrar hatırlatıyorum  hiçbir zaman bir bayan bir erkeğin üzerine azdım diye atlamaz.  Böyle bir belirti gördüğünüz takdirde bayana  saçma sapan bir sebeple bile yaklaşabilirsiniz. Direk sohbet esnasında konuyu cinselliğe vurmayın. Bu sizin için dezavantaj olabilir. Bayana hissettirmeden konuyu sevgili muhabbetlerinden, kızlardan, ergenlikten diyerek konuyu sekse getirin.  Kadının bu saatten sonra size karşı koyması neredeyse imkansız diyebiliriz. Bayana yakınlaştıktan sonra direk ilişki teklifi etmeyin.

Bu sizin aceleci tavrınız bayan üzerinde kullanılma duygusu taşıyacağı için sizden anında soğuyabilir ve bütün çabalarınız bir anda küle dönüşebilir. Uzun uzun ona güzel şeyler söyleyerek ön sevişme yapın. Ön sevişme, kadınlar için ilişkinin en etkili kısmıdır. Ön sevişmeyi ne kadar uzun sürdürseniz ve etkili olursanız, kadın sizden asla kolay kolay ayrılamaz. Böylelikle bayanı kendinize bağlayarak istenilen şekilde istediklerinizi yaptırabilirsiniz. İlişki sırasında kendinizden önce bayanı düşünmelisiniz. Sadece kendi zevkleriniz doğrultusunda hareket ederseniz, o bayan sizinle bir daha ilişkiye girmek istemeyebilir. Kadının en zevk duyduğu noktalarına dokunarak seksten zevk almanızı sağlayan. İlişki esnasında erken boşalma sorununuz var ise eğer kesinlikle geciktirici temin edin ve  prezervatif gibi hislerinizi azaltacak şeyler kullanmayın. İlişkinizin sonlarına doğru geldiğiniz zaman spermi asla kadının içine boşalmayın. Kadınlar gebe kalma korkusundan dolayı sizlere bir sonraki ilişkinizde güvenmeye bilir.

Kadın Azdırıcı Parfüm Seçimi

Konumuzun içerisinde bahsetmiş olduğumuz kadın azdırıcı parfüm ürününü tercih ederken HBT Afrodisiac markasını tercih edebilirsiniz. HBT Afrodisiac kadınları azdıran parfüm içerisinde barındırdığı afrodizyak ve feromon kokuların mükemmel uyumu ile cinsel isteksizlik problemlerini tamamen ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.

Bayanlarda yaşanmakta olan cinsel isteksizliğin yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bir çok nedeni buluna biliyor. Bunların üstesinden saydığımız maddeleri uygulayarak gelebileceğiniz gibi, kadın azdırıcı parfüm kullanarak da gelmeniz mümkündür. Kadınları azdıran parfümler sadece sevgili veya eşiniz için değil, etkilemek istediğiniz bütün bayanlar için kullanılabilir.

1 yorum

  1. Eşim çok isteksizdi. Azdırıcı parfümden sipariş verdim ve gece uyumadan önce yatağa girdiğimiz zaman geceliğime sıkıpta giriyordum. Bir süre sonra eşimin uykuları kaçtı baş ağrıları geçti kısacası isteği arttı. En doğru firma siz siniz bunu herkesin öğrenmesi lazım reklamınızı yapacam sağolun var olun hürmetler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*