Kadınları Baştan Çıkartan Parfümler

Kadınları etkilemek, onların dikkatini çekmek ve en önemlisi kadınları azdırmak için geliştirilmiş olan ve kadınları baştan çıkartan parfümler olarak bilinen afrodizyak ve feromon etkili ürünler erkekler tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. Hoşuna giden bayan ile mutlu bir cinsel birliktelik arzu eden erkekler bayanları baştan çıkartan parfüm aracılığı ile bu emellerine kısa sürede sahip olabiliyorlar. 89 TL’ye satılmakta olan kadınları baştan çıkartan parfümler, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme kolaylığı ile siparişinizden bir gün sonra size teslim edilebiliyor.

kadınları baştan çıkartan parfümler

Kadınları Baştan Çıkartan Parfümler Nasıl Etki Ediyor ?

Aslında azdırıcı parfümlerin etkisini daha önce kaleme almış olduğumuz kadınlar nasıl azdırılır isimli makalemizde en ince detaylarına kadar anlatmıştık.  Anlatım içerisinde en önemli yardımcı ürünün parfümler olduğuna değinmiştik. Bayanları azdıran parfümler, kullanıldığı zaman kokuyu hisseden bayanların bilinç altına etki etmekte ve cinsellik isteklerinde artış gerçekleştirmektedir. Bilinç altına etki ettiğinden dolayı kadınlar ellerinde olmadan kendilerini tatmin etmek ve orgazm olmak isterler. Bunun gerçekleşmesinin kısa sürede olmasını isteyen bayanlar aynı ortamda bulunan bir erkek bu arzularını gerçekleştirebilirler. Tabi burada dikkat etmemiz gereken bir konu var. Otobüs gibi toplu yerlerde kadınları baştan çıkartan parfümler kullanıldığı zaman, bayanları azdırsa bile bayanların bilinç altından ziyade kişisel iradeleri ön planda olacağından dolayı sonuç elde edemeyebilirsiniz. Baştan çıkartıcı parfümleri mutlaka bayanın kendisini rahat hissedebileceği ortamlarda kullanmaya özen gösteriniz.

Konuya devam etmeden önce HBT Afrodisiac parfüm ile ilgili olarak çekilmiş olan bir videoyu sizlerin izlemesini istiyoruz. Video’ya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Örneğin iş yerinizde aynı odada çalışıyorsanız kullanabilirsiniz veya evinize davet ettiğiniz zaman kullanabilirsiniz. Samimiyetinizi bu kadar ileri boyutlara taşımadı iseniz  de örneğin yemeğe çıkarttığınız zaman, sinemaya götürdüğünüz zaman kullanırsınız ve gecenin ilerleyen zamanlarında da eve kahve içmeye davet edebilirsiniz. Kadınları baştan çıkartıcı parfümler gerçekten çok etkili ürünlerdir fakat, belirttiğimiz ortamlarda kullanılmadığından dolayı bazı erkekler tarafından olumsuz sonuç alındıkları yapılan yorumlar arasına girebiliyor. Kullanım talimatları ürünlerden etki görülebilmesi açısından son derece önemlidir. Unutulmamalıdır ki her bayanın elde edilebilir bir bilinç altı olduğu gibi, bunun önüne geçebilmesi mümkün olan bir iradesi de vardır. Bilinç altını baştan çıkartan parfümler ile yenebilirsiniz, iradesini ise sizin ona duygusal ve doğru bir şekilde yaklaşmanız ile yenebilirsiniz.

bayanları azdıran parfüm

Bilim adamların yaptıkları araştırmalara göre afrodizyak parfümler kullanıcılarının öz güvenini artırmaktadır. Öz güven eksikliği yaşamayan bir erkeğin de bayanları baştan çıkartabilmesi daha kolay olacaktır. Bazen sokaklarda görüyoruz ve diyoruz ya “bu kız bu adama nasıl bakmış?” işte tamda bundan bahsediyoruz. Öz güveni tam olan erkeklere karşı bayanlar yelkenleri hemen suya indirmektedirler.

Öz güvenimiz tam bir şekilde, baştan çıkartıcı parfümler sayesinde bilinç altına girdiğimiz bayanın yanına yanaşıp onunla iletişim kurmaya çalıştığımız zaman, hayalini kurduğumuz mutluluğun ilk adımını başarı ile atamış olacağızdır. Biz bir adım attığımız zaman emin olabilirsiniz ki karşı taraf bize daha çok adım atacaktır. Çünkü bazı şeyler nasıl ki bizim ihtiyacımız ise, bu durum bayanlarda daha fazla ihtiyaçtır. En önemlisi ertelenmesi güç bir ihtiyaçtır ve hemen orgazm olmaya kilitlenmişlerdir.

1 yorum

  1. Ben kullandım güzel bir afrodizyak kokusu var kadınlı erkekli herkesin dikkatini çekmeyi başarıyorsunuz. Nasıl desem kendime bir öz güven geldi sanki ya.Artık her kızla istediğim zaman istediğim gibi konusma cesaretine sahip oldum. Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*