Kadınları Etkileyen Afrodizyak Parfümler

Bayan azdırıcı parfümler afrodizyak kokusuyla ve  azdırma özelliği ile bayanları  tahrik ederek kolayca baştan çıkarabilirsiniz.bu afrodizyak kokusu sayesinde kadınlar resmen çıldıracak pozisyona gelir. Yaşımız kaç olursa olsun, arkadaş çevrenizde hayranlık duyulan ve sürekli ilgi gösterilen kişi olmak isteriz. Bu istek kendimizi tatmin etmek ve ortamda havamızın olmasını sağlayan normal isteklerimizden birisidir. Bu isteklerimiz kendimizi çekici yapmamızı ve kendimize özgü stil oluşturmamızı sağlar.

afrodizyak koku

Bazı  erkek kendi ortamını, stilini oluştururken bazıları da yardım almaya ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden ortamda kadınları kendine çekebilecek bir etkiye sahip olması lazımdır ve bunu yapmak için bizden yardım istemektedirler. Bizde bu isteğinize karşı bayan azdırıcı parfümleri sizler için ürettik ve satışa sunduk. Koku her insan için oldukça önemlidir. Günlük yaşantınızda hele ki aşırı yoğun bir iş temposuna sahipseniz terlemeniz kaçınılmazdır. Erkekler  özellikle kadınlara göre daha ağır işlerde çalıştığından dolayı ter problemi erkeklerde daha yaygın olarak yaşanmaktadır. Erkeklerde ve bayanlarda bu sorun yaşandığı müddetçe mecbur olarak bir parfüme yada deodoranta başvurmak kaçınılmazdır. Bu tür ürünlerin bir çok çeşidi ve farklı aromalara sahip olan bu ürünler bulunmaktadır. Bu da yalnızca bir şekilde çözülür. O da afrodizyak parfüm olarak bilinen HBT Afrodisiac ürünüdür

Bu parfümler içeriğinde afrodizyak bulundurduklarından dolayı kokusunu alan insanlara gerçekten büyüleyici bir etki vermektedir. Koku insanları o parfüme doğru götürmektedir. Dolayısı ile artı olarak size bir çekicilik katar. Afrodizyak zaten oldukça sert bir üründür. Vücuda dokunduğu andan itibaren cinselliği çağrıştırır. Eğer etkilemeye çalıştığınız bir kişi varsa bu parfümlerden birini sıkıp ona yakın durun. Sizle kesinlikle ilgisini çektiğinizden konuşacaktır. Kokunuz öyle bir işler ki sürekli o kokunun arayışı içine girmektedirler. Afrodizyak afrodit’den gelme bir kelimedir. Günümüze çok eskilerden gelmiş bu kelime.  Etkileme anlamına gelmektedir. Karşı cinsi etkilemek için kullanılan bu ürün yalnızca kapalı ortamlarda kullanılmaktadır.

azdırıcı koku

Kadını kendinize yaklaştırmak istiyorsanız eğer  olursak  ilk önce kadının sizi bir şekilde fark edip, sizinle bir temasa geçmesini sağlamanız gerekir. Kadınlar her zaman şık giyinen, kendi bakımına ve temizliğine önem gösteren erkeklerden hoşlanır. Bunların hepsini tamamladıktan sonra bir bayanla nasıl konuşulması gerektiğini öğrenmemiz gerekiyor. Yani diksiyon. Diksiyon konuşma şeklimiz ve tavrımızdan ortaya çıkmaktadır. Onlarla konuşurken her zaman gözlerine bakın ve etrafınızda olan bitenler ile ilginizi kesin. Bir kadının en nefret ettiği tiplerden birisi yanında bir bayan varken, başka bir bayana bakılması. Eğer böyle bir hata yaparsanız, ağzınızla kuş tutsanız bile o kadının ilgisini asla çekemezsiniz. Buraya kadar her şeyi anladık değil mi? Kadının yanında stilinize önem verdiğinizi, giyiminizi ve konuşmanızı kontrol altına aldığınız karşı tarafa hissettirin ve daima kadının gözlerinin içine bakın.

Kadınlar Dünya’nın en  duygusal varlıklarıdır. Onlara alabileceğiniz bir çiçek dahi size karşı duygularını değiştire bilmeye yetecektir. Ancak biz sadece duygularını değiştirmek istemiyoruz. 😊  Bir kadın bir erkeğe doğası gereği kolay kolay yaklaşmaz. Bu fırsatları sürekli kovalamamız gerekmektedir. Siz bir atak yapmazsanız eğer bir kadın gelip de size ilişki teklifi etmeyi bırakın, çay içme teklifi bile yapmaz. Size yaklaştığı anda yapılabilecek tek  hamle vardır, o da afrodizyak etkili bayan azdırıcı parfümün kokusunu bayana hissettirmek. O kokuyu bayan hissettirdiğimiz zaman bayan zaten bizim sınırlarımız içine çoktan girmiştir. Artık o sınırdan o kadın, siz isterseniz çıkabilecektir. Muazzam bir kokusu olan afrodizyak parfümler bayanın cinsel istek hormonlarına ve beynine bir uyarıda bulunur. Kadınlar güzel  kokusu  olan erkeklere bayılırlar. Özellikle boyun bölgesine sıkıldığı zaman, tokalaşma veya selam verme esnasında size yanaştıkları zaman o kokuyu hissetmeleri dikkat çekmenizi sağlar.

Bir kadının dikkatini çekmeyi başardığımızda zaten kızın gözleri sürekli üzerinizde olacak ve sizin hal hareketlerinizi izleyecektir. Olduğunuz gibi davranın ve kesinlikle doğal olun. Kadınlar yapmacık olan erkeklerden hoşlanmaz. Olduğunuz gibi görünün ve arada ufak espriler yaparak kontrolü elinizden kaçırmayın. Eğer toplum içerisinde bir yerde iseniz onunla baş başa kalabileceğiniz bir yere davet edin. Zaten yukarıdaki söylediklerimizi uyguladığınız takdirde, bayanın size karşı güveni oldukça yüksek olacaktır. Bu yüzden  onları sizin nazik davetinize icabet edecek konuma getireceksiniz.

Bayanı istediğiniz bir yere getirdiniz değil mi? Evet.

bayan azdırıcı

Hiçbir zaman aceleci olmayın ve aklınızda seks yapmayı en son iş olarak bir yere atın. Asıl amacımız bu ama bizim taktiğimiz bir kadını bir defa değil, her zaman kendinize bağlamak olacaktır. Bayan geldikten sonra onu nezih bir şekilde karşılayın ve ona ne kadar güzel olduğu hakkında ufak iltifatlar edin. Bu onu rahatlatacaktır. Kadına ilk defa bir bayanla bu kadar samimi olduğunuzu söyleyin ve bayanın aklındaki diğer erkeklerden farkınızı oluşturun. Bayanın aklında  böylelikle  ilk olacağı etkisini göstererek ona kendisini özel hissetmesini sağlayın. Eminim bu onun içinde çok özel olacaktır. Ona kendinizin iş hayatından ve kariyerlerinizden bahsedin. Kendinizle ilgili konuştuktan sonra sıra bayanın hayatını kurcalamak olsun. Asla hemen seks ve cinsellik konusuna girmeyin. Kadını korkutup kaçırabilirsiniz. Konudan konuya atlayarak sevgili muhabbetlerine takılın ve konuyu bir şekilde cinselliğe getirin. Cinsellik konuşurken meraklıymış gib değilde, istemem yan cebime koy  tarzı davranışlarda bulunursanız bayanın ilgisini daha fazla çekeceksiniz. Konulara ara ara molalar verip, içecek bir şeyler isteyip istemediğini sorun. O sırada afrodizyak parfümün etkisini ona yeniden göstermeye hazır olun. Parfümü  üzerinize 5-6 kez sıkın. Özellikle boyun bölgenize daha fazla uygulayabilirsiniz. Şimdi içeriye gidip bayanın içeceğini götürün ve onun yanına oturun. Bayan kapalı ortamda sizden aldığı o eşsiz kokuyu iliklerine kadar hissettirin ve bayana temasta bulunun. Bayanların bilinç altlarında hali hazırda duran cinsel isteklerini maksimum seviyeye çıkartacaktır.

Size karşı koymayacağı gibi size bayanın isteği artacak ve ilişkiye girmenizde artık bir engel bulunmamaktadır. Daha azdırıcı parfümbitmedi. İlişki sırasında ön sevişmeleri uzun tutun ve hemen ilişki teklifi etmeyin çünkü, kadınlar orgazm doruklarını ön sevişmede yaşarlar. Kadını ne kadar memnun edebilirseniz eğer size o kadar bağlı olacak ve tabiri aciz ise sizin köleniz olacaklar. İlişkiye geçtiğiniz zaman kadının yanını yakacak şekilde şiddette bulunmayın. Bu onları cinsellikten soğutan sebepler arasında yer alır. Mutlaka erken boşlama ile ilgili bir sorunuzu var ise önlem alın ve seks yapmayı sadece kendi zevklerimizden ibaret olduğunu zannetmeyin. Cinsel ilişkiniz sırasında hemen bitirip de gidelim havasında değil de daha çok onun yanında uzun zamanlar geçirmeye çalışın. Onun kulağına kısık seslerle hoş kelimeler söyleyin. İlişkiniz bittikten sonra hemen yataktan kalkıp giyinmeye gitmeyin, bu şekilde kadınlara kendisini kullanmış gibi hissettirirsiniz. Birer sigara yakarak ona  ilişki esnasında yaptığınız çılgınlıklardan bahsedin eminim bu da onun hoşuna gidecektir. Ona yatakta çok harika olduğunu ve  başarılı olduğunu söyleyin ve kadını temelli kendinize bağlayın. Onu sevdiğinizi söylerken arada tüm kadınlar bir yana sen  bir yana gibi özel hissiyatlar vermeyi de unutmayın.

Bu makalemizde arkadaşlar bir bayana nasıl yaklaşıldığını ve onun ne şekilde ilişkiye sokabileceğimizi göstermiş olduk, sizinde  dediklerimi uyguladığınız takdirde %99 başarılı olacağınızı umuyorum. Konu içerisinde bahsetmiş olduğumuz HBT Afrodisiac bayan azdırıcı parfüm siparişi vermek isterseniz 0531 779 72 04 numaralı hattımızı hemen arayabilirsiniz.

2 yorum

  1. Belirtmiş olduğunuz parfümü size güvenerek sipariş verdim. Geceleri eşime karşı yoğun bir cinsel isteksizliğim vardı. Bunu kullandıktan sonra gerçekten etkisinden midir, yoksa plasebo etkisinden midir bilmiyorum ama daha kolay bir şekilde cinsel birleşme yaşayabiliyorum.

  2. Makaleniz de çok güzel anlatmışsınız çok teşekkür ederim sayenizde nişanlımla düzgün bir ilişki kurabildim. Eğer böyle devam etmiş olsaydı sorunları evlenmeyi düşünmüyordum. Valla gerçekten sizi bana allah gönderdi herhalde. Bir yuva kurmamda çok yardımcı oldunuz elleriniz dert görmesin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*